Menu

Jeśli nie wiesz jak stworzyć dom czy miejsce pracy takim, by móc mówić o nim „moja twierdza” - skontaktuj się z nami...

Więcej

My jesteśmy od tego, by myśleć o Państwa wnętrzu.

Projektujemy wnętrza i wskazaną przestrzeń według indywidualnych Państwa gustów i upodobań. Świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z realizacją projektu...od projektowania, przez pomoc przy zakupie mebli i akcesoriów dekoracyjnych, sprawowanie nadzoru nad realizacją projektu, po pomoc przy aranżacji i stylizacji pomieszczeń. Wizja - Projekt - Wykonanie - Aranżacja - Odpoczynek. Przekonaj się sam.
Projektujemy w każdym przez Państwa wybranym stylu- wnętrza eklektyczne...wnętrza minimalistyczne...styl Glamour - Art Deco - Fusion - High tech - Industrial...wnętrza barokowe...w stylu angielskim. Proponujemy we wnętrzach dobry design przy jednoczesnej gwarancji funkcjonalności i praktyczności użytych elementów wyposażenia wnętrz.

Nadajemy przestrzeni ład i wprowadzamy harmonię. Porządkujemy Państwa propozycje z zakresu wystroju wnętrz, konsultujemy,wspieramy myśli i pomagamy niewielkim kosztem urealniać marzenia. Projektujemy i rearanżujemy istniejące już wnętrza. Pomagamy przy przygotowaniu domu/mieszkania do szybkiej i zyskownej sprzedaży. Zobacz więcej.

Projektujemy komercyjne wnętrza o indywidualnym charakterze, dla masowego odbiorcy, zapadające w pamięć, wyróżniające się w tłumie, charakterystyczne i funkcjonalne.

Z działalności człowieka pozostaje nie to, co jest tylko użyteczne, lecz to, co pobudza umysły i wywołuje wzruszenia - tak pisał wielki Le Corbusier -
Studio Myśli Twojego Wnętrza - do Państwa usług.


Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Więcej
Kanapy i fotele

Kanapy i fotele

Więcej
Podłogi

Podłogi

Więcej
Tapety

Tapety

Więcej
Oświetlenie

Oświetlenie

Więcej
Meble

Meble

Więcej
Grzejniki

Grzejniki

Więcej
Płytki i armatura

Płytki i armatura

Więcej
Osprzęt instalacyjny

Osprzęt instalacyjny

Więcej
Klamki

Klamki

Więcej
Rozwiązania <span> <br> na okna</span>

Rozwiązania
na okna

Więcej
Dodatki

Dodatki

Więcej

Pliki dla klientów

  • Szanowni Klienci, obecnie mieścimy się na ul. Poznańskiej 1. Zapraszamy również do kontaktu na dwa numery komórkowe podane na stronie kontaktowej.