Menu


Home Staging - profesjonalne przygotowanie nieruchomości (domu, mieszkania, lokalu użytkowego) do szybkiej i zyskownej sprzedaży lub atrakcyjnego wynajmu.

Więcej

Celem - przygotowania i prezentacji nieruchomości przez home stagera - jest uzyskanie możliwie najwyższej ceny w jak najkrótszym czasie. Zainteresowanie jak największej liczby oglądających i wyróżnienie oferty spośród setek innych.Korzyścią tak przygotowanej metamorfozy jest szybsza sprzedaż za wyższą cenę i zadowolenie wszystkich stron transakcji przy stosunkowo niskich nakładach finansowych.

home stanging

1.WIZJA LOKALNA I KONSULTACJA

Wizja lokalna, czyli przyjazd home stagera na miejsce typowanej do sprzedaży lub wynajmu nieruchomości bądź lokalu użytkowego.

Dokonywana zostaje przez niego w oparciu o wiedzę na temat oczekiwań potencjalnych nabywców, jak i aktualnej sytuacji na rynku – szczegółowa analiza i ocena nieruchomości/lokalu użytkowego z zewn i wewn pod kątem jej wad i zalet dla potencjalnego kupującego.

Ocena identyfikuje przeszkody i błędy ,które wymagają wyeliminowania i skorygowania, tak by odnieść sukces w sprzedaży. Ocena zawiera listę wskazówek- co i w jaki sposób należy zmienić w obrębie ustalonego z Państwem budżetu.

Home stager wykonuje zdjęcia podlegającej potencjalnej zmianie nieruchomości i w ten sposób, zakreśla dla Państwa ramy i granice wykonania usługi. Przeprowadza dokładny wywiad na temat potrzeb i oczekiwań strony co do sprzedaży/wynajmu nieruchomości i w wspólnie ustala zakres i budżet proponowanych zmian.

2.OPINIA I KOSZTORYS

Home stager sporządza w oparciu o wcześniej przygotowaną przez siebie dokumentację zdjęciową pisemną opinię z uwzględnieniem wszystkich potrzebnych zmian dla szybkiej i zyskownej sprzedaży.

Opracowuje wstępny kosztorys wszystkich potrzebnych do wykonania działań, dla uzyskania pełnego efektu zmiany lub rearanżacji nieruchomości lub lokalu użytkowego.

3.REALIZACJA PROJEKTU

Jeśli Państwo nie chcecie samodzielnie wykonywać tak przygotowanych zaleceń możecie je pozostawić w całości lub w części do realizacji dla home stagera. Ustali on wspólnie z Państwem priorytety, zakres, stopień uszczegółowienia i środki jakimi można będzie tą usługę wykonać. Wspólnie zostanie opracowany budżet i ustalony czas na wykonanie zmian.

Możecie Państwo również tylko w części skorzystać z wachlarza usług dodatkowych realizowanych przez home stagera takich jak:

 • konsultacja i wydanie opinii na bazie posiadanych przez Państwa zdjęć nieruchomości/lokalu użytkowego
 • konsultacja przy wyborze materiałów wykończeniowych
 • konsultacja przy doborze kolorystyki nieruchomości/lokalu użytkowego (wewn. i zewn.)
 • konsultacja, projekt lub wykonanie zewnętrznych elementów reklamy nieruchomości/lokalu użytkowego
 • organizacja i nadzór nad przebiegiem prac remontowo-aranżacyjnych
 • usługa ekipy sprzatajacej
 • stylizacja wnętrza na specjalne okazje
 • aranżacja istniejącego wnętrza, lub pomoc przy aranżacji lokalu po przeprowadzce
 • konsultacje architektoniczne dla potencjalnego nabywcy i późniejsza pomoc przy zaprojektowaniu wnętrza pod indywidualne zlecenie.
 • pomoc lub zakup potrzebnych mebli i akcesoriów dekoracyjnych do wnętrza.
 • wykonanie profesjonalnego projektu architektonicznego z uwzględnieniem detali wnętrza.
 • konsultacje prawne i redakcja umów w zakresie sprzedaży/wynajmu nieruchomości/lokalu użytkowego
 • profesjonalna sesja fotograficzna wnętrza
mayart home staging mayart home staging mayart home staging

Często wystarczy jedna specjalistyczna konsultacja, oraz niewielkie zmiany we wnętrzu, aby znacząco poprawił się standard mieszkania.

Cena pierwszej konsultacji (około 2 h) - PROMOCJA 250 zł. - na terenie miasta Poznania i okolic.

CENA USŁUGI USTALANA JEST INDYWIDUALNIE I ZALEZNA JEST OD ZAKRESU ZLECONYCH PRAC I USŁUG.

patrz w zakładce “Etapy realizacji” pkt.3

 • Szanowni Klienci, obecnie mieścimy się na ul. Poznańskiej 1. Zapraszamy również do kontaktu na dwa numery komórkowe podane na stronie kontaktowej.